
Dvě medaile pro přípravku a elévy z FATPIPE OPEN JUNIOR!
O víkendu se v Plzni konal tradiční turnaj FATPIPE OPEN JUNIOR pro kategorii přípravky a elévů. A naše týmy byli rozhodně vidět! Z Plzně vezeme dvě medaile za 2. a 3. místo,
PŘÍPRAVKA
2 týmy přípravek bojovali celý den v Plzni a odměnou bylo 13. místo pro tým WHITE a 2. místo pro tým BLACK. Tým black zahájil turnaj výhrou 5:0 proti Cobra Radnice, následně prohrál 2:3 s budoucími vítězi Gorily Plzeň. Ostatní zápasy ve skupině přípravka vyhrála 8:0 nad FBC Plzeň, 7:4 nad Pískem a 4:1 nad GO GO Plzeň a prošla až do samotného finále. Tam je čekala odveta proti Gorilám, nakonec se naše přípravka radovala ze skvělého 2. místa.
Tým white sice své zápasy prohrál, ale v boji o konečné 13. místo zvítězil.
ELÉVOVÉ
Elévové odehráli 8 náročných zápasů v jeden den. Na úvod turnaje prohráli 4:5 s domácí Slávií, následně ovšem vyhráli zápasy ve skupině 5:1, 5:2 a 7:1. Čekalo je tak osmifinále, kde porazili 7:2 tým Goril white. Ve čtvrtfinále porazili 7:3 Tachov a stopku v semifinále jim vystavil vítěz turnaje Gorily black. Elévové tak naskočili do zápasu o 3. místo kde porazili Písek 3:2 a do Chebu tak vezou skvělé 3. místo!
Našim týmům patří veliká gratulace!


